Zoals sommigen van jullie misschien weten is gisteren het nieuwste boek van Karin Slaughter uitgekomen onder de titel ‘Veroordeeld’. Karin is nu ook in het land om met name in het zuiden Des Landsch boeken te signeren. Vanmiddag kwam ze langs bij de AKO op Schiphol. Laat deze locatie slechts een treinritje van 30 minuten bij mij vandaan zijn… Met het boek, wat ik al had mogen ontvangen van Uitgeverij Cargo, en het aller eerste boek wat ik van Karin las (Nachtschade) in mijn tas, ging ik op weg.
Hier krijg ik altijd zin om het eerste het beste vliegtuig te pakken naar een warm oord 😉
Met een kartonnen Karin op de foto voelde iets minder gênant, hoewel..
En de bescheiden rij…
Tussen de tulpen signeren…
Veroordeeld en Nachtschade
Voor de terugweg nog even langs de Starbucks gegaan. Ik ga nu verder door het leven als Jessy 😉
23 mei 2014 om 15:18
WOW echt onwijs gaaf joh!!!!
Hahahaha @ Starbucks, tsja, ik heet meestal Sandia of Sandina of Sandera, hoe moeilijk kan het zijn?
23 mei 2014 om 15:22
Ben er ook super blij mee :).
De jongen die het doorgaf, zei wel de juiste naam. Maar bij jou gaat het dus ook wel eens mis. Blij dat ik niet de enige ben 😉
23 mei 2014 om 20:35
Wat gaaf zeg. Gelukkig had Karin je naam wel goed 😉
23 mei 2014 om 21:08
Hahaha. Gelukkig heb ik een vrij Engelse naam, maar iedereen moest van tevoren haar naam op een post-it schrijven. Dat scheelt!
23 mei 2014 om 21:20
Wauw, gaaf hoor! Ze is klein he?!:-) Hoe kunnen er zulke gruwelijke, schokkende verhaallijnen en details ontspringen uit zo’n klein, lief vrouwtje? Haha
23 mei 2014 om 21:34
Nou dat dacht ik ook! Echt heel klein!
Pingback: Karin Slaughter – Veroordeeld | Jennysbookcase